Aktualności

Powiatowy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w dniu 30 maja 2018 r.

 W dniu 30 maja 2018 r. odbył się pierwszy w Powiecie Nidzickim Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. W uroczystości udział wzięły rodziny zastępcze z terenu naszego powiatu wraz
z umieszczonymi w ich rodzinach dziećmi. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem zebranych gości przez Panią Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nidzicy – Panią Annę Kalinowską oraz podziękowaniem za pełnienie tak ważnej funkcji – rodziny zastępczej przez Panią Elżbietę Góralską – Przewodniczącą Rady Powiatu Nidzickiego oraz Panią Renatę Mróz – Skarbnika Powiatu Nidzickiego. Dzięki uprzejmości i ofiarności przedsiębiorców z naszego powiatu każde z dzieci otrzymało słodki upominek. W trakcie imprezy nie brakowało dobrej zabawy i uśmiechu na twarzach naszych małych podopiecznych, którzy brali udział w wielu konkursach i zabawach. Nie zabrakło również profesjonalnych zdjęć z fotobudki, malowania twarzy oraz rozbrzmiewania radosnego śpiewu karaoke.

 

Szczególne podziękowania pragniemy złożyć naszym sponsorom i darczyńcom, bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie tak ważnej dla nas uroczystości. Państwa wola współpracy, uprzejmość i ofiarność przyczyniła się do uświetnienia Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w Powiecie Nidzickim. Państwa szlachetność przyczyniła się także do radości i uśmiechu naszych małych dzieci przebywających w rodzinnych formach pieczy zastępczej na terenie naszego powiatu. Serdecznie dziękujemy:

Panu Mariuszowi Kostowskiemu – Właścicielowi FOTOSTUDIO i Sali zabaw MADAGASKAR w Nidzicy

Firmie STALMOT & WOLMET Sp. z o. o. w Nidzicy

Firmie WIEJAK Sp. z o. o. w Nidzicy

Panu Antoniemu Grochal – Prezesowi Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Nidzicy

Pani Lidii Nowickiej – Właścicielce Firmy Handlowej Konfekcjowanie i magazynowanie Artykułów Spożywczych w Kanigowie

Zakładowi Stolarskiemu TOWCIK – OLEWNIK Sp. J. w Nidzicy

Panu Dawidowi Wadeckiemu – Właścicielowi Firmy Handlowej DAVE w Nidzicy

Pani Janinie Mieszkowskiej – Właścicielce Zakładu Pieczywa Cukierniczego w Nidzicy

Bankowi Spółdzielczemu w Nidzicy

Panu Piotrowi Mikołajczyk – Właścicielowi Firmy Handlowo Usługowej POPEX w Nidzicy

Panu Kamilowi Kunickiemu Właścicielowi Studia Reklamy Warmia – Mazury w Nidzicy