Aktualności

Powiatowy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w dniu 24.05.2019 r.

W dniu 24 maja 2019 r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Nidzicy zorganizowało Powiatowy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego, który odbył się w Sali Zabaw MADAGASKAR w Nidzicy. Uroczystość została zorganizowana dzięki naszym sponsorom. Rodzicielstwo zastępcze jest szansą dla dzieci, które są pozbawione możliwości dorastania w rodzinie biologicznej. Dzień Rodzicielstwa Zastępczego to nie tylko święto rodziców ale także dzieci, którym dali bezpieczny dom.
W wydarzeniu wzięło udział 81 osób (w tym 50 dzieci). Spośród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili nas: Starosta Nidzicki Pan Marcin Paliński, Wicestarosta Nidzicki Pan Paweł Przybyłek oraz Poseł na Sejm RP Pan Jerzy Gosiewski.

Każda rodzina otrzymała z rąk Pana Starosty życzenia, a każde przybyłe dziecko słodkie upominki. Radości i uśmiechów naszych małych podopiecznych nie brakowało.
Czas umilała nam załoga Sali Zabaw Madagaskar, która przygotowała mnóstwo atrakcji oraz konkursów, za które każde dziecko otrzymało nagrodę (m.in. gadżety otrzymane z BS w Nidzicy, Kebab Imbis).  Na każdego zaproszonego gościa czekał słodki poczęstunek, który również zawdzięczamy naszym darczyńcom.

 

 

nasi sponsorzy